• background
  طراحی نرم‌افزارهای ویندوز
  متناسب با هر سلیقه
  حرفه ای و کاربر پسند
  همین الان سفارش دهید
 • background
  طراحی نرم‌افزارهای اندروید
  متریال دیزاین
  راحت و کاربر پسند
  آماده برای سفارش
 • background
  طراحی وبسایت و پرتال
  متناسب با هر ارگان و شرکت
  قالب فارسی
  آماده برای خرید

نخستین فرمانده زن پروازهای فضایی انتخاب شد

سازمان هوانوردی ایالت متحده آمریکا جدیدا اولین فرمانده زن پروازهای فضایی سرنشین دار انتخاب کرده است.

به نقل از اسپیس، سازمان هوانوردی آمریکا به تازگی کتی لودرز را بعنوان نخستین فرمانده زن پروازهای فضایی سرنشین دار انتخاب کرده است. کتی لودرز که مدیر برنامه خدمه تجاری سازمان ناسا هنگام راه اندازی مأموریت SpaceX' s Crew Dragon Demo- 2 بود، در یک کنفرانس خبری بعد از راه اندازی این ماموریت در مرکز فضایی کندی در فلوریدا شرکت کرد.

کتی لودرز اولین بانویی است که توسط ناسا بعنوان فرمانده برنامه پروازهای فضایی سرنشین دار این سازمان انتخاب شده و قرار است برای رسیدن فضانوردان به ماه و حضور اولین زن جهان در تنها قمر کره زمین کمک کند.

اولین فرمانده زن پروازهای فضایی سرنشین دار که تا به حال هدایت برنامه خدمه تجاری ناسا را ​​بر عهده داشته است، مسوولیت کلیه فعالیت های پرواز فضایی در ناسا را ​​به عنوان سرپرست اداره امور اکتشاف و عملیات مأموریت انسانی آژانس به عهده خواهد گرفت.

 

نخستین فرمانده زن پروازهای فضایی,اخبار علمی,خبرهای علمی,نجوم و فضا
 

جیم برایدنستاین، مدیر ناسا در طول کنفرانس تلفنی روز پنج شنبه، بطور رسمی رئیس جدید پرواز فضایی انسانی آژانس را معرفی کرد.

او گفت: ما یک برنامه بزرگ داریم که تا سال ۲۰۲۴ با مرد بعدی و نخستین زن دنیا به ماه برگردیم؛ من واقعاً معتقدم کتی لودرز شخصی است که ما برای رسیدن به آن نتایج دلخواه، به او نیاز داریم.نویسنده :محمد میرشاهی | بازدید : 737 | نظر : 0 | گروه : فناوری | تاریخ ثبت : شنبه 7 تیر سال 1399این مطلب را برای دیگران هم به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

تعداد نظرات : 0
 

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می‌دهید ...

 
کد امنیتی :
کد امنیتی :
 
نام شما :
 
آدرس ایمیل :
 
نظر شما :